Dzisiaj opisujemy realizacje architekta Craft Project z okolic Serocka.

Budynek usługowy

Architekt przygotował budynek usługowy, który składa się z parteru i pierwszego piętra. Budynek posiada ogromne okna, między nimi znajdują się brązowe elementy, pozostała część budynku jest w kolorze białym. Naokoło głównego wejścia, budynek obudowany jest szarymi płytami. Drzwi wejściowe są szklane.

Przedszkole

Przedszkole jest różnokolorowym budynkiem. Może się wydawać, że składa się z 4 kawałków – jeden biały, dwa szare oraz jeden niebieski. Jest to niewysoki budynek, który ma okna tylko na dole. Są one ogromne i przeszklone są niemalże całe pomieszczenia. Budynek posiada elementy w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden budynek mieszkalny został zrobiony z cegły i architekt pozostawił taki surowy stan. Dom ma grafitowy dach, barierkę od balkonu i ramy okienne. Jest dwupoziomowy i z piętra jest wyjście na duży balkon, który jest na dachu parteru. Budynek ma ogromne okna.

Kolejny obiekt mieszkalny ma kolor biały i posiada także garaż. Dom jest piętrowy i nad garażem został stworzony balkon ze szklaną balustradą. Budynek ma grafitowe i jasnobrązowe elementy.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock ma czerwony dach i jest dwupoziomowa. Ściany budynku są beżowe a sama wokół restauracji widnieje dużo zieleni takiej jak krzewy oraz niewysokie drzewka. Restauracja posiada okna z każdej strony, także takie dachowe.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każdy lokal ma balkon. Obiekt jest w kolorze szarym z elementami jasnego brązu. Balustrady balkonów są szklane. Blok posiada parter i dwie kondygnacje i ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z domów jest parterowy i posiada białą elewację. Budynek posiada sporej wielkości okna, które wychodzą do ogrodu i dach w kolorze czerni.

Kolejny z obiektów mieszkalnych jest nietypowy. Jest dwupoziomowy i ma balkon. Nie ma regularnego kwadratowego lub prostokątnego kształtu. Ma okna na całą wysokość pokoju, dach jest w czarnym kolorze, a elewacja momentami jest jasnobrązowa, a częściowo architekt zaplanował cegły w różnych odcieniach szarości. Kilka elementów jest w kolorze czarnym, tak jak dla przykładu balustrada balkonowa.

Kolejny budynek mieszkalny to bliźniak, który jest piętrowym obiektem. Ma 2 garaże – po jednym dla każdej połowy domu. Budynek ma białe i szare kolory, dodatki takie jak dachówki lub barierki przy balkonach są w kolorze czarnym. Z jednej strony domu jest garaż i drzwi, z drugiej strony sporej wielkości okna tarasowe, którymi można wyjść do ogrodu.

Ostatni budynek mieszkalny ma fragment, który wygląda jak wieża i jest po części zarośnięta przez rośliny, które się pną. Ta część jest jasnoszara, a reszta budynku czarna z brązowymi elementami. Dom jest dwupoziomowy i ma nietypowy kształt.

Dom dla ludzi seniorów

Ostatni już budynek jest dosyć duży – wyglądem przypomina blok. Składa się z parteru i 3 pięter, ma na dodatek poddasze. Lokale na piętrach 1-3 mają balkony. Barwa tego obiektu to popielaty, dach jest ciemnoszary.