Przed każdą osobą, która buduje lub remontuje dom lub mieszkanie, stoi podobna decyzja: jakiego typu podłogi drewniane będą najlepsze? Czy lepiej zdecydować się na podłogi laminowane, czy może podłogi winylowe (Trójmiasto)? Które będą bardziej wytrzymałe i prezentować się ciekawiej? Z jakiego powodu w ogóle zdecydować się na podłogi drewniane, a nie na przykład takie stworzone z innego rodzaju materiałów? Pytań jest mnóstwo i chociaż na kilka z nich spróbujemy dziś odpowiedzieć. 

Czy podłogi laminowane będą dobrym wyborem?

Pierwszym typem podłóg, które zdecydowanie warto rozpatrzyć, są podłogi laminowane (Trójmiasto). Charakteryzują się one tym, że zbudowane są z paru warstw, na wierzchu których jest laminat. To, czy podłogi laminowane są wytrzymałe i opłacalne, jest zależne w dużej mierze od sposobu ich wykonania. Dobrze zatem postawić na renomowane sklepy i producentów, pośród których warto wymienić między innymi http://domistyl.pl/. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto – w każdym z tych miejsc kupić można podłogi laminowane bardzo dobrej jakości. 

Podłogi winylowe – dlaczego warto?

Podłogi winylowe z kolei cechują się znacznie mniej skomplikowaną budową. Mimo to gwarantują świetną ochronę przed wszystkimi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak chociażby upadki masywnych przedmiotów czy niefrasobliwość kotów czy psów. Panele winylowe są również odporne na działanie wody i w gruncie rzeczy cechujące się uniwersalnością. Niezwykle doceniane przez licznych klientów są przede wszystkim te ze sklepu Dom i Styl. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto – tam znajdziemy podłogi winylowe doskonałej jakości. Ze wszech miar polecamy, by zainwestować w to rozwiązanie, gdyż lista zalet jest tutaj bardzo długa.